בדיקת DNA לחתול

amazon.com אמזון

שמירהנשמרRemoved 0

בדיקת DNA לקביעת גזע החתול.

בדיקה ביתית פשוטה.

מאגר של 18 גזעים ו 38 סימונים גנטיים.

מוצר חובה להורה לחתול – כולנו מכירים מישהו שהוא חובב החתולים האולטימטיבי! בין אם זה אמא, אבא, חבר או בן זוג, יש לנו את המתנה המושלמת ל"אנשי החתולים". בדיקה גנטיקה ראשונה אי פעם לחתולים, שפותחה על ידי Basepaws. אנו שואפים להגדיל את הידע של גנטיקה של חתולים, ואת ההשפעה שיש ל- DNA על בריאותם והתנהגותם של חתולים.

ה CatKit כולל: השוואה בין 4 קבוצות גזעים עיקריות, 21 גזעים בודדים, מפת כרומוזומים ומדד חתולי הבר.

בורר מספר מחלות גזע נפוצות – אנו משתמשים באותה גישת בדיקה גנטית המשמשת לניתוח ה- DNA האנושי. אנחנו החברה היחידה בשוק שהדוח שלה כולל 39 מוטציות גנטיות התואמות 17 מצבים ומחלות חתולים, כולל PKD ו- HCM.

קל ומהיר – קבלו תוצאות תוך 4-6 שבועות בלבד! כל דו"ח מורכב מ -35 דפים מפורטים המתארים כמעט כל מחלת חתולים אפשרית (ממחלת כליות פוליציסטית ועד רירית מחלת הרירית).

כל שעליך לעשות הוא לספוג את הלחי של החתול שלך למשך 5 שניות, ולאחר מכן לשלוח את הדגימה חזרה למעבדה שלנו בארה"ב. משלוח חוזר כלול בכל ערכה.

קבלו מידע על החתול שלכם – אם אימצת את החתול שלך עמותה או מצאת אותו משוטט ברחוב, רוב הסיכויים שבריאותם וההיסטוריה שלהם היא תעלומה! כעת ניתן לבדוק מחלות גנטיות אפשריות.

הערה חשובה – זהו אינו מזהה גזע (איננו יכולים לאשר את ייחוס החתול שלך). אנו מדווחים על הרכב הגזע של החתול שלך על ידי חיפוש קווי דמיון גנומיים לגזעים ספציפיים.

בדיקת DNA לחתול
בדיקת DNA לחתול
$129

תגיות:

רותם
אנימלס - הכל לחיות
Logo
הרשמה לחשבון חדש