אמזון קום

כאן תוכלו לראות מוצרים שנמכרים באמזון נקודה קום או Amazon.com, חלוצות המסחר באינטרנט וענקית מסחר כיום. הרבה מוצרים באמזון נמכרים גם עם אפשרות משלוח לישראל וניתן לקנות באתר מגוון רחב מאוד של מוצרים, כמובן גם מעבר למוצרי בעלי חיים. ממש בקרוב מתחילה אמזון בפעילות בארץ, וכולנו כבר מחכים :)

מחלקות
  • הכל
  • דילים
  • קופונים
  • מכירות
  • פג תוקף
1
חטיפים טבעיים להרגעה מחרדה לכלבים
דיל
חטיף טבעי להקלה על חרדות לכלבים. להפחתת מתח ותוספות רוגע לחיות מחמד. 100 טבליות לעיסה רכות טבעיות. מוצר ירוק וטבעי המיוצר בארצות הברית.
הצג עוד דילים

עוד פרטים על אמזון קום

החברה נוסדה בשנת 1994 על ידי ג'ף בזוס, שבמקור קרא לה בשם Cadabra.com. השם לא החזיק הרבה זמן מעמד ושונה לאמזון Amazon, על שם נהר האמזונאס. האתר נפתח ב-1995 בסיומת com ובשלבים מאוחרים יותר החלה החברה בפעילות באתרים נפרדים עבור המדינות בריטניה, קנדה, גרמניה, אוסטריה, צרפת, סין ויפן.

בשיאה בשנת 2000 היה שווי השוק של אמזון למעלה מ-80 מיליארד דולר, והחברה הייתה לאחד מסמלי בועת הדוט-קום ולאחר התנפצות הבועה בשנת 2000 צנחה המנייה ב-95%. למרות זאת, התאוששה אמזון מהנפילה והתחילה לדווח על רווח שנתי ראשון בשנת 2003, וכבר ב-2004 התקרבו הכנסות החברה ל-7 מיליארד דולר.

הפצה ומשלוחים

בשנת 2011 השיקה אמזון את תוכנית Fulfillment By Amazon (בקצרה: FBA), שבה אפשרה אמזון לסוחרים לאחסן את הסחורה במחסנים שלה ולטפל באריזה ובשליחה של המוצרים. כבר ב-2013 החזיקה החברה כ-100 מרכזי הפצה בכל העולם, ובדצמבר 2013 חשף ג'ף בזוס כוונה עתידית של החברה להפעיל שירות משלוחים באמצעות רחפנים. לשירות זה יקראו Amazon Prime Air.

באוקטובר 2017 פורסם כי אמזון בוחנת הפעלת שירות משלוחים חדש, שיוכל להחליף את השירותים שמספקות לה חברות המשלוחים Fedex ו-UPS – שתיים מהשותפות הוותיקות ביותר של ענקית הסחר המקוון. לפי דיווח של בלומברג, השירות יאפשר לחברה לשלוח יותר מוצרים תוך יומיים.

פעילות אמזון בישראל

ביולי 2017 שכרה אמזון 11 קומות משרדים במגדל עזריאלי בתל אביב, בשטח כולל של 25,000 מ"ר, ובניין משרדים נוסף בחיפה בשטח של 12,000 מ"ר בפרויקט מתם-ים שבפארק מתם בחיפה.

בנובמבר 2017 דווח כי אמזון שוקלת להפסיק לעבוד עם דואר ישראל, ובוחנת להעביר את שירות המשלוחים לחברות בלדרות אחרות.

בדצמבר 2017 פורסם כי המדינה מקדמת בברכה את החברה וזו גם עמדת הממונה על ההגבלים העסקיים כלפי כניסתה הצפויה של אמזון לשוק הקמעונאות הישראלי.

באפריל 2019 הודיעה אמזון רשמית על כניסתה לשוק הקמעונאות הישראלי ועל פתיחת זירת מסחר מקומית. בשלב הראשון, פעילות החברה בישראל תתבצע בתצורה של משלוחים פנים ארציים אשר יארזו וישלחו על ידי עסקים מקומיים. בחודש מאי 2019 דווח ש"אלקטרה", קמעונאית מוצרי החשמל הישראלית, סיכמה את תנאי הסחר מול אמזון, ותפתח בה בקיץ שתי חנויות תחת המותגים אלקטרה ומחסני חשמל. החברה תשלם לאמזון עמלה של 8% לכל מכירה. לפעילות של סוחרים ישראלים נפתח באוגוסט 2019 אתר בעברית במסגרת Amazon Services.

המידע נאסף ברובו מויקיפדיה והוא נגיש לכל.

חנויות נוספות
Aliexpress עליאקספרסamazon.com אמזוןBanggood בנגודEbay איבייGearbest גירבסטGroo גרוKSP קיי.אס.פיWalla!Shops וואלה!שופס
אנימלס - הכל לחיות
Logo
הרשמה לחשבון חדש
איפוס ססמא