קוצץ ציפורניים לכלב

amazon.com אמזון

שמירהנשמרRemoved 0

קוצץ ציפורניים לכלב, גוזם איכותי של חברת BOSHEL עם שומר בטיחות כדי להימנע מחיתוך יתר של הציפורניים, עם ידית אחיזה למניעת החלקה – לטיפוח בטוח ומקצועי בבית.

 

  • מומלץ על ידי בעלי מקצוע: גוזז הציפורניים של בושל הוא כלי מעוצב ארגונומית עוצמתי וקל לשימוש לטיפוח חיות מחמד, גוזם הציפורניים מומלץ על ידי מאמני בעלי חיים, וטרינרים, מטפלים מקצועיים לחיות מחמד ואלפי לקוחות מרוצים כקוצצי הציפורניים לחיות מחמד הטובים ביותר. לשימוש לכלבים וחתולים בינוניים וגדולים.
  • קוצצי הציפורניים לחיות מחמד עשויים להבים חדים מפלדת אל חלד באיכות גבוהה 3.5 מ"מ. הם מספיק חזקים כדי לקצץ את ציפורני הכלבים או החתולים שלך בחתך אחד בלבד. הם יישארו חדים במשך שנים רבות. חלקים, מהירים וחדים.
  • עיצוב ידידותי ונוח לשימוש: גוזז הציפורניים המקצועי נועד לשמור על נוחות בזמן טיפוח חיית המחמד שלכם בבית, הוא כולל אחיזה נוחה, קלה, ידיות ארגונומיות להחזקה בטוחה בידיים שלכם שמבטיחה קלות בשימוש ומונעת חיתוך לא נכון.
  • אבטחת חיתוך: קוצץ הטיפוח מצויד בלהב עצירת בטיחות שמפחית במידה ניכרת את הסיכון לחיתוך ציפורניים קצרות מדי ופגיעה בכלבך על ידי חיתוך מהיר.
  • בונוס: קוצץ ציפורניים מיני חינם כלול, לחיתוך ציפורניים חדות לאחר שחתכתם את ציפורני הכלבים והחתולים שלכם, הוא ממוקם בנוחות בידית השמאלית של הקוצץ.

 

 

קוצץ ציפורניים לכלב
קוצץ ציפורניים לכלב
$12.99

רותם
אנימלס - הכל לחיות
Logo
הרשמה לחשבון חדש